+90 (850) 833 04 12
·
info@coskunhukuk.com.tr
·
Pzt - Cuma 08:30 - 18:00
Bize Ulaşın
Hukuk Büromuzun Hİkayesİ

Hakkımızda

Coşkun Hukuk ve Danışmanlık Bürosu İstanbul’da 2007 yılından bu yana İstanbul’da ağırlıklı olarak Yabancılar Hukuku, Spor Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Şirketler ve Ticaret Hukuku, Miras ve Aile Hukuku, Sigorta ve Tazminat Hukuku, İş Hukuku ve İcra-İflas Hukuku alanlarında faaliyet göstermektedir. Büromuz, alanında uzman kadrosu ile hem danışmanlık hem de dava takibi hizmetleri sunmaktadır.

Coşkun Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak temsil ettiğimiz müvekkillere yüksek kalitede hizmet sunabilmek amacıyla ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri uzman ekibimizle, yakından takip etmekteyiz. Bu şekilde hızla değişen dünyaya uyum sağlamakta ve müvekkillerimiz aleyhine oluşabilecek tüm riskleri, risk ortaya çıkmadan öngörebilmek gayreti içindeyiz. Ekip olarak hizmetlerimizi müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirmeye, yenilikçi ve kaliteli hizmetler sunmaya adamış bulunmaktayız.

Coşkun Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak bizler şu hususu önemle belirtmek isteriz ki bugün itibari ile ulaşmış olduğumuz başarılı noktanın mimarı, her sektörden var olan geniş müvekkil portföyümüzün bize duyduğu güven ve bizim bu güvene dayalı olarak ortaya koyduğumuz liyakatli ve özenli çalışma performansımızdır.