+90 (212) 356 44 46
·
info@coskunhukuk.com.tr
·
Pzt - Cuma 08:30 - 18:00
Bize Ulaşın

Hakkımızda

Coşkun Hukuk ve Danışmanlık Bürosu 2007 yılından bu yana İstanbul’da ağırlıklı olarak Spor Hukuku, Yabancılar Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Şirketler ve Ticaret Hukuku, Sigorta ve Tazminat Hukuku, İş Hukuku, Sağlık Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Hukuku, Tahkim ve Uyuşmazlık Çözümü alanlarında faaliyet göstermektedir. Büromuz, alanında uzman kadrosu ile hem danışmanlık hem de dava takibi hizmetleri sunmaktadır.

Coşkun Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak temsil ettiğimiz müvekkillerimize yüksek kalitede hizmet sunabilmek amacıyla ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri uzman ekibimizle yakından takip etmekteyiz. Bu şekilde hızla değişen dünyaya uyum sağlamakta ve müvekkillerimiz aleyhine oluşabilecek tüm riskleri, risk henüz ortaya çıkmadan öngörebilme gayreti içindeyiz. Ekip olarak hizmetlerimizi müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirmeye, yenilikçi ve kaliteli hizmetler sunmaya adamış bulunmaktayız.

Coşkun Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak şu hususu önemle belirtmek isteriz ki bugün itibari ile ulaşmış olduğumuz başarının mimarı, her sektörden var olan geniş müvekkil portföyümüzün bize duyduğu güven ve bizim bu güvene dayalı olarak ortaya koyduğumuz liyakatli ve özenli çalışma performansımızdır.